کانوایر هوایی مونوریل

امروزه کانوایر هوایی مونوریل  علاوه بر جابجایی قطعات در صنعت رنگ، کاربردهای وسیعی نیز در صنایع دیگر کشور از جمله صنعت خودروسازی، خشک کن صنعتی و زیر سازی بر عهده دارد. کانوایرهای هوایی با توجه به نوع محصول و نیز وزن آن، از جنس های متفاوتی تشکیل شده اند و به طور کلی این نوع کانوایرها از یک سری مزایا و خصیصه های بارز برخوردار بوده که مهمترین آنها به شرح زیر می باشند:

  • کانوایرهای مونوریل قابلیت حمل قطعات سنگین و وزن بالا را دارند.
  • از توان حرارتی بسیار بالایی نیز برخوردارند.
  • از سرعت بسیار بالایی نیز در جابجایی بهره مند است.

در میان تمام خصایص متعددی که کانوایرهای هوایی مونوریل از آنها برخوردارند، می توان گفت از مهم ترین ویژگی این محصول این بوده که این نوع کانوایر برای مکان هایی که مشکل فضا را دارند، گزینه بسیار مناسبی بوده و با استفاده از آن می توان حداکثر استفاده از فضا را به عمل آورد.

کاربرد کانوایر مونوریل : امروزه با پیشرفت تکنولوژی در زمینه حمل و نقل و جابجایی مواد و وسایل در صنایع گوناگون، تحولات شگرفی به وجود آمده است. از جمله این مورد می توان به طراحی و ساخت انواع کانوایرها اشاره نمود که کاربردهای گسترده ای را در زمینه حمل و نقل و جابجایی در صنایع مختلف به وجود آورده اند.
در میان مدل های متنوع کانوایرهای تولید شده در کشور، نوعی از از این محصولات تحت عنوان کانوایر هوایی مونوریل وجود داشته که اغلب در صنعت رنگ سازی کشور، جهت حمل و نقل قطعات گوناگون به کار می رود. به طور کلی کاربرد مخصوص این نوع کانوایر در کوره های پخت رنگ بوده که هرچه از سرعت بالاتری برخوردار باشد، عملکرد کوره نیز بهتر خواهد بود. جهت سفارش کانوایر هوایی درجه یک می توانید از طریق این مجموعه اقدام نمایید.

تولید کننده خط رنگ الکترو استاتیک, سازنده خط رنگ الکترو استاتیک, واردکننده خط رنگ الکترو استاتیک, تولید کننده کوره پخت ,سازنده کوره پخت ,وارد کننده کوره پخت ,تولید کننده سیستم شستشو قطعات,سازنده سیستم شستشو قطعات,وارد کننده سیستم شستشو قطعات,تولید کننده دستگاه پاشش رنگ ,سازنده دستگاه پاشش رنگ ,وارد کننده دستگاه پاشش رنگ ,تولید کننده کانوایر هوایی,سازنده کانوایر هوایی,وارد کننده کانوایر هوایی,تولید کننده کابین و سایکلون خط رنگ,سازنده کابین و سایکلون خط رنگ,وارد کننده کابین و سایکلون خط رنگ