سایکلون مکش رنگ مدل ZWZ 1750

زمانی که سیستم های پاشش رنگ پودری را مورد بررسی قرار می دهیم، متوجه می شویم که میزان رنگ مصرفی بسیار بالا بوده و این کار به هیچ عنوان مقرون به صرفه نمی باشد. بر همین اساس نیاز به دستگاه هایی هست که بتوان رنگ هدر رفته را دوباره بازگرداند و در مخزنی جمع آوری کند. برای این امر از دستگاه سایکلون بازیافت رنگ پودری الکترواستاتیک استفاده می شود.
برای حل این مشکل دستگاه هایی به اسم بازیافت رنگ سایکلون تولید شده است که این مشکل را برطرف می کند. استفاده از سیستم های بازیافت رنگ سایکلون به محیط زیست آسیب نمی زند. به دلیل این ویژگی ها، سیستم مکنده رنگ پودری طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است.

سایکلون های ZWZ1750  ازجمله دستگاه های بازیافت رنگ پودری هستند که با دارای قدرت مکش بالا (1750 مترمکعب بر ساعت )  میباشند، بعد از پاشیدن رنگ بر روی قطعات، دستگاه سایکلون، هوای درون دستگاه را مکیده و از خروج مواد و رنگ ها جلوگیری می کند. مکش هوا همواره با ذرات پودری رنگ صورت می گیرد. بعد از آن می توان با جمع کردن رنگ های هدر رفته، آن ها را بازیافت کرد. دوباره به چرخه برگرداند و مجددا از آن ها استفاده کرد.

ذرات رنگ معلق ایجاد شده در زمان رنگ کاری در داخل کابین را جذب کرده و به سمت سطل های جمع آوری پودر که در زیر سایکلون تعبیه شده است هدایت می کنند و این رنگ های بازیافت شده که مقدار قابل توجهی میباشند قابل استفاده مجدد هستند . گرد و غبارهای مکش شده توسط سایکلون به سمت فیلترهای سایکلون که از جنس مخصوص 500 میکرون و شامل 9 عدد میباشند هدایت میگردند تا از آلودگی هوا و پخش شدن در فضای سالن جلوگیری گردد (قابل ذکر است این ذرات غیر قابل استفاده میباشند ) استفاده از سایکلون مکش اهمیت زیادی دارد و اغلب سعی می شود تا از این دستگاه در جهت کاهش هزینه های تولید استفاده نمود. 

تعداد سایکلون های مورد نیاز در سیستم خط رنگ پودری بر اساس ابعاد کابین پاشش رنگ موجود متغیر است و نحوه اتصال سایکلون به کابین از طریق شیلنگ های سوپر فلکس شفاف 6 اینچ انجام میگیرد . پوشش رنگ كلیه قطعات سایکلون از رنگ پودري الكترواستاتيك میباشد و ميزان برق مورد نياز برای هر دستگاه 380V – 3KW میباشد .

یکی از امتیازات مهم رنگ های پودری، قابلیت جمع آوری رنگ و استـفاده مجدد از آن است. بدین منظور در کنار کابین های پاشش رنگ، سیستمی طراحی شده که با مکش هوای درون کابین ها، باعث بازیافت پودر رنگ معلق می شود.

چرا باید از سیستم بازیافت رنگ سایکلون استفاده کنیم؟

– درجه کیفی بالا
– استاندارد جهانی
– رابط کاربری آسان
– تکنولوژی منحصر به فرد
– نصب و راه اندازی آسان
– سهولت استفاده برای پرسنل
– پرکاربرد در انواع صنایع
– پرکاربرد در کارخانجات
– پرکاربرد در کارگاه ها و مراکز صنعتی
– دارای گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش
– قطعات درجه یک
– ضمانت اصل بودن کالا
– صرفه جویی در هزینه ها
– عدم اتلاف وقت
– راندمان بالا

 

 

                                                                                                  

 


 

 

تولید کننده خط رنگ الکترو استاتیک, سازنده خط رنگ الکترو استاتیک, واردکننده خط رنگ الکترو استاتیک, تولید کننده کوره پخت ,سازنده کوره پخت ,وارد کننده کوره پخت ,تولید کننده سیستم شستشو قطعات,سازنده سیستم شستشو قطعات,وارد کننده سیستم شستشو قطعات,تولید کننده دستگاه پاشش رنگ ,سازنده دستگاه پاشش رنگ ,وارد کننده دستگاه پاشش رنگ ,تولید کننده کانوایر هوایی,سازنده کانوایر هوایی,وارد کننده کانوایر هوایی,تولید کننده کابین و سایکلون خط رنگ,سازنده کابین و سایکلون خط رنگ,وارد کننده کابین و سایکلون خط رنگ